Второто издание на Сливен 4х4 се проведе края на месец юли. Въпреки горещото време състезанието предложи много емоция на публиката и се отличи с много добре подбрано и балансирано трасе.
Главният виновник!
“И старците влизат в боя” – Газ-ката на чичо Оги от Самоков