Класиране Лазарово 4×4 Екстрийм

Класиране Лазарово 4х4 Екстийм 2017

Класиране клас Стандартен

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 103 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузо Трупър АСК Сливен 4х4 317
2 104 Георги Георгиев / Светослав Илиев Сузуки Самурай Разград 440
3 113 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 599
4 108 Янко Попов / Емил Тодоров Паджеро Суходол 604
5 109 Любомир Малинов / Мартин Величков Сузуки Витара Церово 631
6 115 Тома Келевски / Стефан Мутафов Сузуки Самурай Смолян 632
7 101 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара АСК ЗАГОРА 4х4 640
8 112 Иван Попов / Иван Кьорчев Сузуки Витара Самоков 715
9 107 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 762
10 105 Райко Райков / Христо Георгиев Джийп Чероки Смолян 773
11 110 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 885
12 102 Георги Донев / Светлин Илиев Нисан Патрол Сортови Тикви – Разград 1054
13 106 Цветелин Трендафилов / Павел Павлов Нисан Патрол Бяла Слатина 1340
14 116 Тодор Михайлов / Пепи Гавраилов Нисан Патрол Лазарово 1501
15 111 Румен Андреев / Явор Борисов Нисан Патрол гара Елин Пелин 1820
16 117 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 6010

Класиране клас Модифициран

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 212 Радостин Димитров / Георги Христов Тойота Ботевград 850
2 209 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски Газ 69 Газ Racing Team – c.Cмилян 874
3 205 Красимир Данаилов / Иван Валериев Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 999
4 204 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай Power Winch Team 2017 1160
5 201 Стефан Стояновски / Крум Алексиев Лилавия Самурай София 1417
6 202 Антон Донев / Андрей Андреев
Сузуки Витара ОФК Сливен 4х4 1742
7 203 Иван Еленков / Ники Акробата Мустанг Пустиняк ОФК Сливен 4х4 1771
8 207 Иван Иванов / Ивайло Василев Сузуки Самурай Самоков 1915
9 211 Иван Калпачки / Васил Калпачки Джимни Говедарци 1970
10 208 Ивайло Павлов / Стефан Банков Сузуки Самурай Габрово 2785
11 206 Калин Митров / Владимир Велков Джийп Чероки Своге 5175
12 210 Ангел Попов / Александър Шуманов Джийп Чероки Самоков 6290

Класиране клас Прототип

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 304 Павел Павлов / Георги Вълчев Шумер Рашково 1532
2 302 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров Газ 69 – Звярът София 1652
- 301 Стоян Францов / Светозар Стеев / Калин Митов
Вамп Прото 2 АСК Зверино 4х4 Екстрийм 2434
3 307 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер Протитип АСК Боляри 4х4 – Горна Оряховица 2535
4 303 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната Бубулечка Плевен 2686
5 305 Светлин Димитров / Владислав Миков OFFROAD TALASYM TEAM Видин 4288
6 306 Емилиян Петров / Драго Янев Вамп Прото Вълчи дол 4375
7 308 Радомир Йорданов / Венелин Бонев Скакалец Лазарово 5519

Състезания за 2019

  • 22 - 23Апр

    Сливен 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 20 - 21Май

    Лазарово 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 24 - 25Юни

    Русе 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 26 - 27Авг

    Зверино 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 30 - 01Сеп

    Лясковец 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

Вижте ни във Facebook

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм се провежда с подкрепата на: