Класиране Лясковец 4х4 Екстрийм

Лясковец 4х4 Екстрийм 2016

клас Стандартен

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 104 Стефан Стояновски / Крум Алексиев - - 189
2 118 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузу Трупър ОФК СЛИВЕН 4Х4 259
3 101 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара “Бакшиш Тийм” – Ст.Загора 296
4 105 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Витара АСК Зверино 4х4 Екстрийм 358
5 108 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай АСК Ямбол 4×4 Екстрийм 552
6 111 Анастас Марински / Христо Георгиев Тойота Ланд Круизер АвтоМотоКлуб – Смолян 576
7 106 Тома Келевски / Стефан Мутафов Сузуки Самурай гр.Смолян – Tom Auto Assistans Team – Офроуд Клуб 656
8 102 Георги Донев / Георги Георгиев Нисан Патрол Разград 671
9 117 Георги Иванов / Стефан Тодоров Витара Велико Търново 680
10 114 Станчо Василев / Христо Канъков Витара - 1043
11 109 Ивайло Иванов / Калоян Казаков Паджеро АСК Риск Габрово 1441
12 116 Пламен Иванов / Драгомир Димитров - Велико Търново 1674
13 110 Станислав Русев / - Мерцедес G Драгижево 1740
14 113 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 3331
15 107 Стефан Арзатов / Васил Димов Тойота Варна 4370
16 115 Захари Манолев / Румен Манолев Самурай Смилян 5018
17 112 Димо Цонев / Мартин Радославов Лада Нива Лясковец 5216

клас Модифициран

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 205 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски Газ Racing Team с.Смилян 726
2 206 Радостин Димитров / Георги Христов Сузуки Самурай - 790
3 209 Красимир Данаилов / Иван Драганов - АСК Зверино 4х4 Екстрийм 1399
4 201 Красимир Йорданов / Велик Казаков Сузуки Самурай Ямбол 2118
5 203 Антон Донев / Емил Георгиев Сузуки F16 Сливен 3377
6 208 Иван Калпачки / Любомир Крушарски Сузуки Джимни Говедарци 4428
7 202 Николай Колев / Никола Кузманов Сузуки Франко Шумен 4743

клас Прототип

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 303 Илиян Илиев / Сверлозар Петров Паяк Разград 815
2 301 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер Протитип АСК “Боляри 4х4″ – Горна Оряховица 2424
3 302 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров Газ-69 – Звярът София 3117
4 306 Емилиян Петров / Росен Дончев Vamp Proto Вълчи Дол 3268
5 305 Калин Митов / Красимир Илиевски Vamp Витара Враца 3335
6 304 Светлин Димитров / Владислав Миков - OFFROAD TALASYM TEAM ВИДИН 5560

Състезания за 2019

  • 22 - 23Апр

    Сливен 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 20 - 21Май

    Лазарово 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 24 - 25Юни

    Русе 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 26 - 27Авг

    Зверино 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 30 - 01Сеп

    Лясковец 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

Вижте ни във Facebook

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм се провежда с подкрепата на: