Класиране

Класиране Траялен шампионат 2017 след 2-ри кръг

Стандартен

Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Русе Зверино Лясковец Общо
1 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузу Гавраилово 21 30 51
2 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара “Бакшиш Тийм” – Ст.Загора 30 14 44
3 Райко Райков / Христо Георгиев Чероки Смолян 25 11 36
4 Иван Попов / Иван Попов / Иван Кьорчев Сузуки Витара Самоков 4Х4 16 13 29
5 Георги Донев / Светлин Илиев Нисан Патрол Сортови Тикви – Разград 18 9 27
6 Георги Георгиев / Светлин Илиев Сузуки Самурай Разград 25 25
7 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 12 10 22
8 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 21 21
9 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Манолеви тийм село Смилян 15 5 20
10 Янко Попов / Емил Тодоров Мицубиши Паджеро Суходол 18 18
11 Любомир Малинов / Мартин Величков Сузуки Витара Церово 16 16
12 Тома Келевски / Стефан Мутафов Сузуки Самурай Смолян 15 15
13 Светилин Илиев / Иван Огнев Сузуки Джимни Силистра 14 14
14 Христо Улайбев / Диян Данаилов Сузуки Джимни АСК Боляри 4х4 13 13
15 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 12 12
16 Цветелин Трендафилов / Павел Павлов Нисан Патрол Бяла Слатина 8 8
17 Тодор Михайлов / Пепи Гавраилов Нисан Патрол Горубляне 7 7
18 Румен Андреев / Явор Борисов Нисан Патрол гара Елин Пелин 6 6

Модифициран

Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Русе Зверино Лясковец Общо
1 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски Газ Racing Team Смилян 30 25 55
2 Иван Калпачки / Васил Калпачки Сузуки Джимни Говедарци 25 12 37
3 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай PowerWinch Bulgaria Team, Ямбол 18 18 36
4 Иван Еленков / Ники Акробата Мустанг Пустиняк Сливен 21 14 35
5 Радостин Димитров / Георги Христов Сузуки Самурай Трудовец 30 30
Стефан Стояновски / Крум Алексиев Сузуки Самурай София 14 16 30
7 Иван Иванов / Ивайло Василев / Иван Калпачки Сузуки Самурай Самоков 4х4 16 13 29
8 Красимир Данаилов / Иван Валериев VAMP Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 21 21
Ангел Попов / Александър Шуманов / Огнян Георгиев Чероки Самоков 12 9 21
10 Антон Донев / Андрей Андреев Сузуки F16 Сливен 15 15
Николай Йорданов / Велик Казаков Сузуки Самурай Ямбол 15 15
12 Никола Кузманов / Н. Божанов Сузуки Джимни Офроуд клуб Павликени 4х4 13 13
13 Ивайло Павлов / Стефан Банков Сузуки Самурай Габрово 11 11
14 Калин Митров / Владимир Велков Чероки Своге 10 10

Прототип

Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Русе Зверино Лясковец Общо
1 Павел Павлов / Георги Вълчев /Светослав Христов Шумер Рашково 25 30 55
2 Емилиян Петров / Драго Янев Vamp Proto Вълчи Дол 30 15 45
3 Пламен Исаев / Йордан Йорданов / Симеон Петров Вранглер Протитип АСК “Боляри 4х4″ – Горна Оряховица 21 21 42
4 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров Газ 69 – Зварът София 16 25 41
5 Светлин Димитров / Владислав Миков TALASYM Proto Offroad TALASYM Тeam – Видин 18 16 34
6 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната Бубулечка Плевен 15 18 33
- Стоян Францов / Светозар Стеев / Калин Митов Вамп Прото 2 АСК Зверино
21


21
8 Радомир Йорданов / Венелин Бонев Скакалец София 14 14

Атрактивни моменти от Траялен шампионат 2016

Състезания за 2019

  • 22 - 23Апр

    Сливен 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 20 - 21Май

    Лазарово 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 24 - 25Юни

    Русе 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 26 - 27Авг

    Зверино 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 30 - 01Сеп

    Лясковец 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

Вижте ни във Facebook

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм се провежда с подкрепата на: