Класиране Сливен 4х4 Екстрийм

Класиране Сливен 4х4 Екстрийм 2017

клас Стандартен
Място

Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 106 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара АСК ЗАГОРА 4х4 407
2 103 Райко Райков / Христо Георгиев Джийп Чероки Смолян 722
3 104 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузо Трупър ОФК Сливен 4х4 782
4 102 Георги Донев / Бай Илия Нисан Патрол Сортови Тикви – Разград 1129
5 109 Иван Попов / Иван Попов Сузуки Витара Самоков 1402
6 107 Румен Манолев / Захари Манолев Самурай /Жълтия Рездавак/ Манолеви тийм 1847
7 105 Светлин Илиев / Иван Огнев Сузуки Джимни Силистра 2806
8 108 Христо Улайбев / Диян Данаилов Сузуки Джимни АСК БОЛЯРИ – В.Търново 4398
9 101 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 5740

клас Модифициран
Място

Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 205 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски Газ Racing Team с.Смилян 776
2 207 Иван Калпачки / Васил Калпачки Сузуки Джимни Говедарци 903
3 201 Иван Еленков / Ники Акробата Сузуки Пустиняк ОФК Сливен 4х4-Сливен 1024
4 202 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай Power Winch Team 2017-Ямбол 1308
5 210 Иван Иванов / Иван Калпачки Сузуки Самоков 1407
6 204 Николай Йорданов / Велик Казаков Сузуки Самурай Ямбол 1412
7 206 Стефан Стояновски / Крум Алексиев Лилавия Самурай София 1865
8 203 Никола Кузманов / Н.Божанов Джимни – Малкия Вампир Офроуд клуб 4х4 Павликени 3539
9 208 Ангел Попов / Огнян Георгиев Джийп Чероки Самоков 4353

клас Прототип
Място

Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 306 Емилиян Петров / Драго Янев Вам-Прото Вълчидол 1741
2 305 Павел Павлов / Георги Вълчев Шумер с. Рашково 1821
3 301 Пламен Исаев / Симеон Петров Вранглер Протитип АСК Боляри 4х4 – Велико Търново 1830
4 302 Светлин Димитров / Владислав Манолов OFFROAD TALASYM TEAM Видин 1847
5 304 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров Газ 69 – Звярът София 1982
6 303 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната Бубулечка Плевен 2388

Място

Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 103 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузо Трупър АСК Сливен 4х4 317
2 104 Георги Георгиев / Светослав Илиев Сузуки Самурай Разград 440
3 113 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 599
4 108 Янко Попов / Емил Тодоров Паджеро Суходол 604
5 109 Любомир Малинов / Мартин Величков Сузуки Витара Церово 631
6 115 Тома Келевски / Стефан Мутафов Сузуки Самурай Смолян 632
7 101 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара АСК ЗАГОРА 4х4 640
8 112 Иван Попов / Иван Кьорчев Сузуки Витара Самоков 715
9 107 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 762
10 105 Райко Райков / Христо Георгиев Джийп Чероки Смолян 773
11 110 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 885
12 102 Георги Донев / Светлин Илиев Нисан Патрол Сортови Тикви – Разград 1054
13 106 Цветелин Трендафилов / Павел Павлов Нисан Патрол Бяла Слатина 1340
14 116 Тодор Михайлов / Пепи Гавраилов Нисан Патрол Лазарово 1501
15 111 Румен Андреев / Явор Борисов Нисан Патрол гара Елин Пелин 1820
16 117 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 6010

Състезания за 2019

  • 22 - 23Апр

    Сливен 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 20 - 21Май

    Лазарово 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 24 - 25Юни

    Русе 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 26 - 27Авг

    Зверино 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 30 - 01Сеп

    Лясковец 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

Вижте ни във Facebook

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм се провежда с подкрепата на: