Класиране Зверино 4х4 Екстрийм

11949347_10203250800149602_7575937739267975083_n

Дами

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 309 Надежда Пешева / Георги Николов Сузики Самурай София 248
2 306 Петя Илиева / Анелия Илиева Сузики Самурай Зверино 247
3 316 Велислава Георгиева / Константин Георгиев Нисан Патрул София 245
4 304 Дениза Арнаудова / Анжела Боянова Сузуки Джимни Павликени / Перник 222
5 310 Росица Цонкова / Стефан Стояновски Сузуки Джимни София 221
6 302 Виктория Лазарова / Димитрина Цветкова Сузуки Зверино 197
  311 Бисерка Борисова / Стефан Христов Нисан Патрул гара Елин Пелин 197

Стандартен

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 105 Георги Георгиев – Гемакса / Николай Божков Джийп CJ 7 Разград 8016
2 106 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Витара АСК “Зверино 4х4 Екстрийм” 8001
3 110 Янко Попов / Емил Тодоров Митсубиши Паджеро Суходол 7969
4 103 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара Бакшиш тийм – Стара Загора 7927
5 102 Милен Златев / Георги Тихов Сузики Самурай Ямбол 7893
6 112 Стефан Христов / Теодор Илиев Нисан Патрул гара Елин Пелин 7779
7 111 Румен Андреев / Явор Борисов Нисан Патрул гара Елин Пелин 7743
8 115 Димитър Петьов / Иван Станимиров ГАЗ 69 Оселна 7688
9 116 Константин Георгиев / Георги Георгиев Нисан Патрул София 7651
10 114 Красимир Григоров / Иван Валериев Сузики Самурай Зверино 7556
извън класирането 117 Борислав Петров / Николай Асов Сузуки Витара Лозен 7442
11 101 Мирослав Иванов / Станислав Петров Сузики Самурай Севлиево 7037
12 107 Дамян Мишев / Стилян Василев ГАЗ 69 Зверино 4614
13 113 Христо Георгиев / Атнас Марински Джип Вранглер Смолян 4153
14 108 Любомир Малинов / Мартин Величков Сузуки Витара София 3736
15 125 Светозар Стеев / Стоян Францов Сузики Витара АСК “Зверино 4х4 Екстрийм” 0
декласиран 104 Георги Донев / Георги Георгиев Нисан Патрул “Сортови Тикви” Разград 6250

Модифициран

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 210 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски ГАЗ 69 Смолян 5675
2 213 Радостин Димитров / Георги Христов Сузики Самурай Трудовец 5641
3 214 Павел Павлов / Георги Вълчев Сузики Самурай Рашково 5622
4 208 Калин Митров / Владислав Велков Джип Чероки Своге 5562
5 206 Иван Калпачки / Константин Гущеров Сузуки Джимни Говедарци 5446
6 209 Данаил Йорданов / Тихомир Асенов Сузуки Витара Чипровци 5350
7 202 Никола Кузманов / Григор Павлов Сузуки Джимни Twin Offroad Team – Павликени 5287
8 201 Иван Попов / Стефан Стояновски Шевролет Тракер Самоков 5204
9 203 Светослав Христов / Антоний Янев Бертоне София 4109
10 212 Валентин Николов / Николай Котов – Кокала Сузики Самурай Своге 3273
11 207 Ивайло Котов / Петко Стоянов Сузики Самурай Своге 2100
12 205 Ангел Попов / Петър Георгиев Джип Чероки Самоков 1073
13 204 Огнян Георгиев / Георги Георгиев ГАЗ 69 Самоков 1035
14 225 Стоян Францов / Светозар Стеев Сузики Самурай АСК “Зверино 4х4 Екстрийм” 0

Прототип

Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки
1 308 Илиян Илиев / Светослав Петров – Барни Паяк Разград 6374
2 303 Красимир Данаилов / Матей Георгиев VAMP Proto АСК “Зверино 4х4 Екстрийм” 5371
3 307 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер прототип АСК”Боляри 4х4″ – Горна Оряховица 5012
4 301 Асен Иванов / без навигатор Сузики Самурай АСК “Зверино 4х4 Екстрийм” 1454

Състезания за 2019

  • 22 - 23Апр

    Сливен 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 20 - 21Май

    Лазарово 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 24 - 25Юни

    Русе 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 26 - 27Авг

    Зверино 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

  • 30 - 01Сеп

    Лясковец 4х4 Екстрийм

    начало 10:00

Вижте ни във Facebook

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм се провежда с подкрепата на: